Jak Zresetować Komputer W Nissan Almera

| | 0 Comments| 4:43 pm
Categories:
Jak Zresetować Komputer W Nissan Almera

Jak Zresetować Komputer W Nissan Almera. Ukp komputer pokładowy trip computer nissan almera 1.5 benzyna 2001 rok wstępny montaż. Problem wystepuje praktycznie tylko w lecie.

Jak Zresetować Komputer W Nissan Almera
Sprzedam Nissan Almera 1.5dCi, 2005r., full opcja from sprzedajemy.pl

Wyczytałem w fachowej literaturze że jest alternatywny sposób na resetowanie błędów komputera. Może być tez tak, że komputer bo wykryciu błędu poduszki nie usuwa go sam po zniknięciu usterki i można zrobić to tylko przez diagnostykę komputerową. Zresetować komputer można poprzez odpięcie akumulatora nawet tylko na minutę.

Wie Ktoś Jak W Warunkach Domowych Zresetować Komputer W Samochodzie Z Silnikiem 2.2 Di Pewnie Już Zrobiłeś Reset Kompaale Na Wszelki Wypadek Napisze Jak Nauczył Mnie Stary Mechanik (Stara Szkoła).

Mam ten sam problem, nissan almera n16, 2003 rok, 1.5 dci, jak troche pojeżdzę (silnik jest ciepły) i próbuje zapalić, pojawia się problem, zapala z trudem, trzeba długo krecić aby załapał, komputer pokazuje błąd p0089. Zagadka tkwi w tym iż samochód odpala normalnie wkręca się w obroty moc jest normalna w czasie jazdy, lecz w czasie gdy autko chodzi na biegu jałowym co kilka. Sonda lambda to część niepozorna.

Nissan Almera Ii N16 Reset Komputera W 2.2Di.

Witam wszystkich dziś nowy ciekawy problem. Na szczęście nie zawsze kontrolka check engine musi oznaczać poważną awarię. Wał korbowy zblokowałem trzpieniem, koło rozrządu i obudowę oznaczyłem markerem według ustawienia na poprzednim pasku.wygląda to jak 1.9 dci fq9 ale jak ustawić pompe jak niema oznaczenia na ząbku, jest tylko na kole rozrządu.

Czy Przez To Nic Nie Uszkodzę?

Ten sposób oznaczyłem cytatem ponieważ znalazłem go kiedyś na innym forum a text miałem zapisany na komputerze. Cofamy kluczyk na off (jak do wyjęcia ale nie wyjmujemy) i. Almera nissan n16 1,5 dci problep przy odpalaniu na cieplym silniku.

W Mojej Primerce P12 Z 2004 Roku Ten Sposób Zadziałał W 100%.

Dlaczego stosuje się sondy lambda? Dodany przez gość b.sebastian5, 20 kwietnia 2008 w almera. Co myślicie o tych rzeczach.

Jak Zresetować Komputer W Almerze?

Zresetować komputer można poprzez odpięcie akumulatora nawet tylko na minutę. Kontrolki w aucie informują nas o działaniu najważniejszych układów w samochodzie. Najlepiej (również jego zdaniem) na lekko ponad 24h zdejmując z aku klemę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *