Nowe Suzuki Vitara 2926 Opinie

| | 0 Comments| 5:16 pm
Categories:

Nowe Suzuki Vitara 2926 Opinie. Znajdujesz się w dziale suzuki vitara opinie. Wybierz konkretną generację suzuki vitara, aby poznać opinie kierowców na temat silnika, zawieszenia, wnętrza, komfortu jazdy, zużycia paliwa i innych parametrów.

Suzuki Vitara Premium1.4 140KM Kamera Cofania+Temp
Suzuki Vitara Premium1.4 140KM Kamera Cofania+Temp from www.ceneo.pl

Często występujący w terenówce silnik 2.0 o mocy 140 km może spalić nawet 14 litrów na 100 km (ruch miejski). Drugiego samochodu z tak solidnym układem 4×4 oprócz subaru forestera w tej klasie raczej nie znajdziecie. Zimą z klimą, droga krajowa.

Jego Rozstaw Osi To 250,0 Cm.bazowa Pojemność Bagażnika Wynosi 375 Litrów, A Maksymalnie Można Ją Powiększyć Do 1120 L.

Aktualnie w katalogu nowych aut na autocentrum.pl mamy 1 ofertę dotyczącą tego modelu. Trafiłeś tutaj, ponieważ interesuje cię nowe suzuki vitara z salonu. Często występujący w terenówce silnik 2.0 o mocy 140 km może spalić nawet 14 litrów na 100 km (ruch miejski).

Drugiego Samochodu Z Tak Solidnym Układem 4X4 Oprócz Subaru Forestera W Tej Klasie Raczej Nie Znajdziecie.

Po latach swojej świetności, model ten zastąpiono dwiema generacjami grand vitary, które nieco zmieniły. Dwa nowo zaprojektowane silniki benzynowe mają za zadanie zainteresować modelem grand vitara nowych klientów. Wybierz konkretną generację suzuki vitara, aby poznać opinie kierowców na temat silnika, zawieszenia, wnętrza, komfortu jazdy, zużycia paliwa i innych parametrów.

Zimą Z Klimą, Droga Krajowa.

Znajdujesz się w dziale suzuki vitara opinie. Suv facelifting 1.4 boosterjet 48v shvs 140km 103kw. Kierowcy szczegółowo opisują doświadczenia, które zdobyli podczas eksploatacji tego samochodu.

Szary, Metalik, Hybryda, 129 Km, 1 373 Cm3, Centralny Zamek

Pod maską grand vitary przeważają silniki benzynowe, niestety z wielkim apetytem na paliwo. Jeździ tym najczęściej moja żona, która bardzo dba o samochody, ale i tak zużywa się wnętrze, lakier bardzo miękki. Od roku 1998 jego mocniejszą i większą odmianą był model grand vitara, który zastąpił.

Opinie Użytkowników Znalezisko.pl O Nowe Suzuki Vitara, 1 Km, 2020.

4 cylindry i dobra cena w porównaniu do konkurencji z podobnym wyposażeniem i silnikiem. Mimo niedużej pojemności (1,4 l) rozwija przyzwoitą moc 140 km i jest świetnym uzupełnieniem dotychczas oferowanego 1.6/120 km. Igor kohutnicki / auto świat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *