Citroen C3 1.6 Włącza Się Wentylator Chłodnicy Na Maxa

| | 0 Comments| 7:06 pm
Categories:

Citroen C3 1.6 Włącza Się Wentylator Chłodnicy Na Maxa. Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach. Więc tak.wentylator ma 2 prędkości.

Xsara Picasso - Wentylatory Chłodnicy Włączają Się Na Zimnym Silniku.
Xsara Picasso – Wentylatory Chłodnicy Włączają Się Na Zimnym Silniku. from www.elektroda.pl

Na obudowie z wentylatorów jest taki plastik który przychodzi na belkę , i tu mam problem są tam takie dziury i nie wiem czy pod te plastiki. Pomimo tego wentylator chłodnicy uwielbia się psuć, a każda taka awaria grozi przegrzaniem jednostki napędowej. 16 lipiec 2015, 18:28 wentylator chłodnicy nie włącza się.

Citroen Berlingo I, 2000Rok 2.0 Hdi Wymiana Chłodnicy.

Nie działa wentylator, citroen xsara picasso 2.0 hdi 2000r błąd na wyświetlaczu Mam założoną chłodnice z klimy + wentylatory , i przychodzi też tam druga chłodnia. Na lexii widać, że komputer daje sygnał włączenia.

Nie Dość, Że Kompresor Jest Drogim Urządzeniem (Kilkaset Złotych, A Nawet Powyżej 1000 Zł) To Jego Wymiana Wiąże Się Z Otwarciem Układu, Wymianą Czynnika I Skraplacza, Zatem W Zasadzie Z Kompleksową Naprawą.

( citroen xsara picasso ) wentylator chłodnicy. W związku z tym mam pytanko, czy on się załącza dopiero jak np. Składam samochód citroen berlingo 2.0 hdi 2000r , i mam taki problem.

Moje Auto Ma Iq, Czyli Kiedy Samochód Myśli Za Ciebie Podczas Prowadzenia Samochodu, Nasz Mózg Wykonuje Pracę, Która Pozwala Nam Bezpiecznie Przemieścić Się Z Punku A Do Punktu B.

Wyciek w dużej mierze zależy od wielkości ubytku płynu. Sprzedawcy chętnie pomogą w dobraniu części. Wymiana chłodnicy nie musi być czynnością trudną i skomplikowaną.

Nie Włącza Mi Się Wentylator Nawiewu Albo Czasami Zaskakuje Na Forum Cytrynki Jest Post Jak Zamontować Przekaźnik Aby Stacyjka Była Odciążona Jest Tam Mowa O 6 Przewodach A U Mnie Jest 5 Więc Może Ktoś Wie Jak To Zrobić Na.

Mam c3 2004 r 1,4 pb automat problem jest w działaniu wentylatora chłodnicy co objawia się: 16 lipiec 2015, 18:28 wentylator chłodnicy nie włącza się. Po zagrzaniu się nagle wyskakuje na wskaźniku temperatura na maxa.

Nie Należy Tego Lekceważyć, Ponieważ Jazda Bez Wentylatora Chłodnicy Może Prowadzić Do Przegrzania Się, A W Efekcie Zatarcia Silnika.

Citroen c4 picasso 1,6 hdi 2009: Z tym niesamowicie spartym samochodem męczę się już około 5 miesięcy, pawel84krk nic nie da ci wymiana silnika ani głowicy skoro masz ją już zrobioną. Z komputera wentylator można włączyć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *