Jak Zmienić Filtr Od Klimatyzacji W Nissan Primera P12

| | 0 Comments| 2:15 pm
Categories:

Jak Zmienić Filtr Od Klimatyzacji W Nissan Primera P12. Jak odpalam samochód i mam ustawiony np. Elektromechanik który zakladał mi gaz powiedział że biały mam podłaczyc do szarego kabelka ze świateł mijania czarny masa aku.

P12] Śmierdząca Klimatyzacja - Podejście Do Skutecznej Eliminacji Problemu - P12 - Forum Nissan Klub Polska
P12] Śmierdząca Klimatyzacja – Podejście Do Skutecznej Eliminacji Problemu – P12 – Forum Nissan Klub Polska from forum.nissanklub.pl

Drugi bieg nadmuchu i przełączam na trzeci bieg to zanim nadmuch rozpędzi się do tego trzeciego biegu to mija chyba minuta. Co może być przyczyna zniknięcia podświetlenia nawiewów. Po włączeniu klimatyzacji słychać przekaźnik i po podłączeniu na krótko od przekaźnika do sprzężarki sprzęgiełko się załącza.

Ilustrowane Instrukcje Krok Po Kroku I Filmiki Instruktażowe Nt.

U mnie jest tak, że całkiem wyłączasz 1, natomiast 2 i 5 to regulacja siły nadmuchu, a opcje który nawiew czy nogi czy nie nogi, to 3. Na moim filmie pokazuję w jaki sposób można wyłączyć uporczywy dźwięk niezapiętych pasów bezpieczeństwa w nissanie primerze p12u mnie działa :d Tak jak w temacie posiadam nissan primere p12 2006r 1.9 dci niestety po nabiciu klimatyzacji nadal nie działa.

Po Włączeniu Klimatyzacji Słychać Przekaźnik I Po Podłączeniu Na Krótko Od Przekaźnika Do Sprzężarki Sprzęgiełko Się Załącza.

Nissan primera p12 2002r 1.8.w ktorym miejscu znajde modul sterowania kamery cofania odpowiedzi (0) nissan primera 2,2 di 2002 r: Krótki opis sposobu wymiany filtra paliwa w nissan primera 2005 r. Zobacz 333 pytania kierowców oraz 677 porad mechaników na temat typowych usterek i serwisowania samochodów marki nissan:

Takie Sytuacje Są W Czasie Jazdy, A Gdy Się.

Filtr powietrza nissan primera (p12) podlega wymianie przy dowolnych uszkodzeniach albo błędach w pracy oraz po regularnym okresie, zaleconym przez producenta środka transportowego. Ilustrowane instrukcje krok po kroku i filmiki instruktażowe nt. Udaj się do warsztatu serwisującego klimatyzację, urządzenie po podłączeniu sprawdzi ilość oleju i oczywiście czynnika chłodzącego.

Tydzień Temu Przedstawialiśmy Wam Jedno Z Najpopularniejszych Japońskich Aut.

Było ok ale zniikło w sumie to po zainstaowaniu radia samochodowego to się stało.bezpieczniki ok próbowałem zdemontować część deski tej od nawiewów ale to okropnie kłopotliwe cos tam trzyma a ja nic na siłę nie chce wyciągac zreszta myśle że to wina leży dzie. Nissan primera p12 klimatyzacja nie działa witam. Witam, (nissan primera p12 2.2di 2002r) silnik jak się rozgrzeje to obroty na luzie mu rosną do ok.

W Moim Przypadku Po Tym Jak Kupiłem Wp11.144 To Okazało Się Że Nie Chłodzi A To Z Tego Powodu, Ze Ktoś Grzebał Wcześniej Przy Liczniku I Jak Zakładał Panel Przykrywający Licznik (Tam Gdzie Jest Czujnik Temp Powietrzna W Środku Za Taką Krateczną) To Nie Podpiął Tego Czujnika.

Nissan primera p12 2.0 16v 2006 140km. Hey mam pytanie czy można jeśli tak to jak zmienic jężyk w nawigacji w nissan primera p12 chodzi o zmianę z niemieckiego na polski. Zdejmujesz najpierw narożnik plastikowy przy drzwiach pasażera ( plastikowa śruba w podłodze )odchylając wcześniej uszczelkę na dole przy progu odkręcasz opróżniony wcześniej schowek 4 wkręty + 2 w zaczepie uważając na żarówke.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *