Mitsubishi Outlander Rozrusznik Nie Kręci Stacyjka

| | 0 Comments| 4:33 am
Categories:

Mitsubishi Outlander Rozrusznik Nie Kręci Stacyjka. Największa oferta części samochodowych w internecie. Kontrolki się nie zapalają, rozrusznik nie kręci;

Porównanie Nissan XTrail walczy z Mazdą CX5, Mitsubishi
Porównanie Nissan XTrail walczy z Mazdą CX5, Mitsubishi from www.auto-swiat.pl

By dalej dodawać kolejne wyszukiwania usuń coś z listy obserwowanych wyszukiwań. W rozruszniku jest elektromagnes, w którym są styki, które się wypalają i wtedy rozrusznik nie kręci. Niby kontrolki przygasają ale rozrusznik nie kręci.

Części Zalecane Do Jednoczesnej Wymiany Jako Część Zestawu Serwisowego.

Pokrętło kręci się, ale dmucha tylko na twarz. Podejrzewam że u mnie stacyjka powoli kończy żywot. Najgorsze jest to że stykiwewnątrz automatu mogą być przypalone a ten jest nie rozbieralny.

By Dalej Dodawać Kolejne Wyszukiwania Usuń Coś Z Listy Obserwowanych Wyszukiwań.

Popróbuj tak jak ja jeśli odmówi posłuszeństwa. Mitsubishi outlander 2.0 iii 2013 rok kd 2006. Witam , będę wdzięczy za podpowiedzenie mi gdzie szukać przewodów do podłączenia kd2006:

Darmowa Dostawa, Pomoc W Dopasowaniu Części.szczotki Rozruszników Zakupione Do Mitsubishi Wysyłamy W Przeciągu 24 Godzin Od Zamówienia.

Udało mi się szybko złap. Kontrolki nie przygasają tak jak by do rozrusznika nie dochodził prąd. Dzisiejszy dzień nie należał do udanych.

Mam Ten Sam Problem Jestem Pewien Na 90% Że To Wina Automatu Przy Rozruszniku

Hej, zwracam się do was z takim problemem: Nie działa pokrętło od sterowania kierunku nawiewu. Ale jak przy takim nie odpaleniu troche inaczej kluczykiem przekręce tzn tak nim poruszę jakby na boki to wtedy jest reakcja i auto zapala.

Objaw Występował Już Kilka Razy I Wtedy Odpalałem Przez Kable.

Rozrusznik mitsubishi outlander ii suv (cw_w) należy do elektryki samochodu i dla niezawodnej pracy samochodu gra ważną rolę. Mitsubishi outlander i 2006 2.4 benzyna. Ale po chwili zgasł i nagle słyszę rozrusznik dalej próbuje sam kręcić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *