Citroen C Crosser2.2 Hdi Jaki Olej Do Silnikaforum

| | 0 Comments| 1:57 am
Categories:

Citroen C Crosser2.2 Hdi Jaki Olej Do Silnikaforum. Witam,wszystko wiadomo.przyczyną była zła praca wtrysków zawieszały się chyba czy coś.trzy z czterech do wymiany.koszt 1100 zł/szt nowy.udało się zregenerować i wszystko pięknie chodzi.całkowity koszt naprawy,łącznie z komputerem itp. Oleje oraz wszystkie filtry w tym oleje w skrzyni w wałach zmieniane co 10 tys.

Citroen C-Crosser - Modele, Dane, Silniki, Testy • Autocentrum.pl
Citroen C-Crosser – Modele, Dane, Silniki, Testy • Autocentrum.pl from www.autocentrum.pl

Czy przypadkiem kupiles dobre poduchy do silnika 3.0. Forda a ten w swoich firmowych opakowaniach ma castrola. Jeśli ktoś zna się na tym lub miał do czynienia z tymi skrzyniami bardzo proszę o informację kiedy wymieniać olej i ewentualnie na jaki.

Z Góry Dziękuję Za Odpowiedzi I Pozdrawiam!

Darmowe szczegółowe instrukcje i filmiki instruktażowe na temat samodzielnej naprawy citroën. Serwis tego silnika pochłonie majątek. Napęd na wszystkie koła (4×4).

Witam,Wszystko Wiadomo.przyczyną Była Zła Praca Wtrysków Zawieszały Się Chyba Czy Coś.trzy Z Czterech Do Wymiany.koszt 1100 Zł/Szt Nowy.udało Się Zregenerować I Wszystko Pięknie Chodzi.całkowity Koszt Naprawy,Łącznie Z Komputerem Itp.

Proszę o pomoc.posiadam citroena jumper 2.2 hdi 2002r.i mam takie objawy uszkodzenia.samochód odpala od tyka i na postoju wchodzi na obroty nawet do 4000 i wszystko ok,gdy zaczyna się jazda to przy obrotach na 2500 zapala się kontrolka ikona silnika i auto przechodzi w tryb. Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części. Wiąże się to z tym, że skrzynie biegów citroen to kilka typów przekładni z różnymi przełożeniami.

Złe Dobranie Typu Czy Przełożeń, Może Spowodować, Że Nie.

( citroen jumper ) rano nie odpala,nikt nic nie wie. Samochód ten zbudowany jest na nowej płycie podłogowej, jego bliźniacze konstrukcje to peugeot 4008 i mitsubishi outlander. 1400 zł.naprawa 2 dni.polecam serwis.

Motor Ten Montowano W Takich Autach Jak Peugeoty:

Forda a ten w swoich firmowych opakowaniach ma castrola. Auto ma przejechane prawie 200 tys wg licznika. Od 190 km/h do 200 km/h.

Do Tej Pory Zalewałem Zalecany Przez Psa Total Ineco Ecs 5W30.

Czy przypadkiem kupiles dobre poduchy do silnika 3.0. Samochód na dzień dzisiejszy ma przebieg ok. Olejový filtr originál citroen 1109ay pro motory 1.4 hdi a 1.6 hdi (1109ay) 240,00 kč;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *