Błędy Citroen C3 Migająca Kontrolka Temperatury

| | 0 Comments| 6:01 am
Categories:

Błędy Citroen C3 Migająca Kontrolka Temperatury. Po lekkim zagrzaniu silnika, falują obroty. W takiej sytuacji należy natychmiast zatrzymać samochód w bezpiecznym miejscu i sprawdzić silnik po jego całkowitym wystygnięciu.

Opel Astra 2, 1.7 DTI 2002r, moduł wentylatorów, klimatyzacja
Opel Astra 2, 1.7 DTI 2002r, moduł wentylatorów, klimatyzacja from www.elektroda.pl

Natomiast jeśli kontrolka ta świeci się na stałe, to najwyższy czas, aby elektronicznym „wspomagaczem” bezpiecznej jazdy zajął się serwis. 1) opel tech 2 obd2, program diagnostyczny na laptopa ». Launch x431 diagun to nowoczesne urządzenie do diagnostyki elektronicznych systemów samochodowych takich jak silnik, a/t, abs, srs, cc itp.

Citroen C3 Picasso 2011 1.4 70Kw Objawy:

Twoja interpretacja tego błędu jest wzięta z ogólnej tabeli kodów dtc i zgodzę się, że tam jest opis uszkodzony czujnik / za niskie ciśnienie w zależności od modelu samochodu i silnika, akurat w silniku 1.4hdi w c3 p1113 jest to na pewno za niskie ciśnienie. Natomiast uszkodzony wentylator da o sobie znać przy temperaturze około 95 °c. Kontrolka service jest nieokreślonym ostrzeżeniem, które może wskazywać tak prosty komunikat jak spóźniona wymiana oleju, lub poważną usterkę silnika.

Przyczyną Zbyt Wysokiej Temperatury Może Być Również Uszkodzony Wentylator Lub Jego Włącznik (Czujnik).

5) kontrolki i ich zachowanie ». Samochód sprowadzony z małym przebiegiem 39 tyś. Paliwo check engine vectra chłodnica kontrolki silnik wymiana opel 16v remont golf tdi lpg docieranie turbo vw naprawa 1.9 tdi sprzęgło szyby volvo auto engine kontrolka renault kupię czas check mechanik benzyna czujnik rozrząd olej egr ustawienie rozrządu honda diesel jeep grand cherokee skrzynia turbina peugeot kopci błędy zawór 2.0.

Po Kupnie Samochodu Wymienione Olej, Filtry.

Auto jak w temacie, użytkowane od kilku sezonów. 8) żółta kontrolka i spadek mocy ». W momencie kiedy silnik dostanie większej temperatury, nie chodzi na wszystkich cylindrach.

W Niektórych Samochodach (Grupa Vw), Zamiast Tej Kontrolki Może Się Zaświecić Żółty Napis Epc.

Święcąca kontrolka po pewnym czasie gaśnie jeżeli system elektroniczny wykryje usterkę, spowoduje to zapalenie się pomarańczowej kontrolka silnik. Należy tutaj pamiętać, by tego oświetlenia używać tylko w uzasadnionych przypadkach. Citroen c3 , 1,4 w automacie (pełnym) al4.

Pojawienie Sie Kontrolek Poprzedza Szarpnięcie Skrzyni.

2) kontrolka samochód z kluczykiem ». A nie powinna czasem zgasnąc natychmiast po uruchomieniu silnika? Auto citroen c3 1.4hdi 68km 2006r.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *