Bazpiecznik Gniazda Zapalniczki Ford Mondeo 3

| | 0 Comments| 11:26 am
Categories:
Bazpiecznik Gniazda Zapalniczki Ford Mondeo 3

Bazpiecznik Gniazda Zapalniczki Ford Mondeo 3. Wyłączyć silnik ford focus i wyłączyć zapłon. Czy ktoś z szanownych kolegów wie gdzie w tym aucie zabezpieczona jest zapalniczka w skrzynce z bezpiecznikami wszystkie bezpieczniki

Bazpiecznik Gniazda Zapalniczki Ford Mondeo 3
Gdzie jest bezpiecznik zapalniczki ford mondeo mk3 from automotorpad.com

Nigdy nie przytrzymuj zapalniczki wciśniętej w gniazdo, poniewa spowoduje to jej uszkodzenie. Witam chciałbym się dostać do gniazda 12v w dolnej części podłokietnika. Ford w twoim pojeździe, to części ford twój pojazd ford został wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami, z wykorzystaniem wysokiej jakości oryginalnych części ford.

Zdjąć Plastikową Dekoracyjną Półkę Pod Schowkiem Pociągając Ją W Dół.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. Pytanie bo już się gubię, czy wymieniam bezpiecznik ten w kułeczku u mnie on ma numer 31 a nie 54 czy wymieniam bezpiecznik zaznaczony strzałką prawy róg on ma numer 38. Jeden chronione komponenty jak trzydzieści sekcja 2 50 zündrelais 3 60 olej napędowy:

Aby Dostać Się Do Gniazda Wyłącznika W Samochodzie Ford Focus 2, Wykonaj Następujące Czynności:

I chciałbym się dowiedzieć czy instalacja w samochodzie to wytrzyma. Gniazdo zapalniczki 12 v ford mondeo mk5. Gniazdo od zewnątrz można lekko wysunąć ale nie na tyle abym mógł dostać się do kabli.

Nie Dziala Mi Gniazdo Zapalniczki Jak To W Temacie.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Passenger compartment fuse box (central fuse box). Teraz chciałem podłączyć ładowarkę od telefonu i lipa nie ładuje, nie zauważyłem również, aby.

2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007.

Centralna skrzynka bezpieczników w kabinie. 1 mikrobezpiecznik 2 podwójny mikrobezpiecznik 3 bezpiecznik typu m. Ogrzewanie postojowe 4 trzydzieści ogrzewanie tylnej szyby 5 dwadzieścia zündrelais 6 40 silnik wentylatora nagrzewnicy 7 50 skrzynka bezpieczników w przedziale pasażerskim osiem 60 wentylator chłodzący silnik,.

#2 18 Mar 2011 16:25.

Witam chciałbym się dostać do gniazda 12v w dolnej części podłokietnika. Obracać dwa zatrzaski mocujące jednostkę wewnętrzną, w lewo. Skrzynka bezpieczników w komorze silnika nie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *