Moment Dokrecania Uszczelki Pod Głowicą W Silniku Nissan B6.60

| | 0 Comments| 12:43 pm
Categories:

Moment Dokrecania Uszczelki Pod Głowicą W Silniku Nissan B6.60. Mimo wszystko jednak warto zadbać o jej stan i w razie potrzeby wymienić. Z uwagi na konieczność demontażu pokrywy zaworów, mechanizmu sterowania zaworami, a w niektórych silnikach także zdjęcie głowicy i mechanizmu zaworów, cała operacja staje się czasochłonna.

Coltmania.pl • [Ca0 1.3] Kolejność Dokręcania Śrub Głowicy : Ca0-Ca1A-Ca4A-Ca5A I Cc4A - Dział Techniczny
Coltmania.pl • [Ca0 1.3] Kolejność Dokręcania Śrub Głowicy : Ca0-Ca1A-Ca4A-Ca5A I Cc4A – Dział Techniczny from coltmania.pl

Szukasz części w kategorii uszczelka pod głowicą najlepszych marek do nissan micra ? Zł (tyle płacono za naprawę we wspomnianym wcześniej subaru z 2.5 t). Odpalam silnik, ale czasami trzeba go troche pokręcic.

#8 03 Gru 2009 13:42.

Bardzo proszę o pomoc , tzn o kombinacje kolejn. W silniku pełni jednak bardzo istotną rolę, bez niej jednostka napędowa nie może pracować. 1.moment dokręcania wynosi 167 do 177 nm na zimnym silniku.

Szukasz Części W Kategorii Uszczelka Pod Głowicą Najlepszych Marek Do Nissan Micra ?

Wyspecjalizowane warsztaty za wymianę uszczelniaczy żądają ok. Od czerwca tego roku i przejechałem tym samochodem w takim stanie jakieś 11000km. Zakupilem juz nowa uszczelke pod glowice oraz pod klawiature.

W Wózkach Widłowych O Wiele Częściej Niż W Samochodach Diagnozuje Się Uszkodzenie Uszczelki Między Głowicą, A Blokiem Silnika.

Z jednej strony objawy jej przepalenia łatwo pomylić z niegroźną awarią. W dużym silniku może to być jednak i ponad 2000 zł. Dokręcanie o kąt 60* 5.

Jakie Narzedzia Trzeba Miec I Co Pokoleji Demontowac?

Jedyny feler samochodu to uszkodzony wyświetlacz, nie jest to żadnym problemem ponieważ radio gra lecz chciałem sparować telefon z radiem. Witam posiadam nissana suny 2.0 dlx i poszła uszczelka pod głowicą,wnioskuje to po tym że pojawił sie olej w zbiorniku płynu chłodzącego,na zapalonym silniku pojawiają sie także bąbelki i dosyc szybko rosnie temperatura,podobno jest to problem ktory zdaża się czesto i lubi sie powtarzać po napraw. Mimo tego, że często silniki spalinowe w nich zastosowane są modelami wykorzystywanymi wcześniej w samochodach to muszą one być lekko zmodyfikowane i dopasowane do budowy wózka widłowego.

I Tu Pojawia Sie Pytanie Czy Ktos Moze Wymieniał U Siebie Te Uszczelke ??

Chodzi troche nie równo ( na wskazówce obrotomierza nie widac różnicy ale ja ją słyszę). W tej części silnika znajduje się wiele elementów ruchomych, przenoszonych jest tam wiele sił oraz wysoka temperatura. Jestem nowy przeszukałem forum ale nie znalazłem i proszę k pomoc w znalezieniu jakiegoś manualna serwisowego jak się zabrać za wymianę uszczelki pod głowicą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *