Ile Wchodzi Oleju Do Skszyni Nissan Mikra

| | 0 Comments| 8:17 pm
Categories:

Ile Wchodzi Oleju Do Skszyni Nissan Mikra. (suche wypelnienie), pojemność 3,9 litr., pojemność filtra 0,2 litr. Wymiana po 10000 km/ 6 mies.

ZESTAW CZĘŚCI, WYMIANA OLEJU W AUTOMATYCZNEJ SKRZYNI
ZESTAW CZĘŚCI, WYMIANA OLEJU W AUTOMATYCZNEJ SKRZYNI from www.euautoczesci.pl

Wymiana po 10000 km/ 6 mies. Ile litrów oleju wchodzi do silnika, skrzyni biegów czy też mostu napędowego? Sprawdź jaki olej należy wlać do twojego samochodu

Korek Wlewu Olej U Jest Na Pewno.

Przedstawiamy bazę z danymi które zawierają informacje techniczne na temat pojemności układów do których funkcjonowania potrzebny olej. Zamiast spuscic olej z silnika, spuscil ze skrzyni noi wymienil filtr oleju (silnika) noi dolal nowego myslac ze juz nie ma nic w silniku. Jaka ilość oleju wchodzi do skrzyni biegów w micrze k11 rok produkcji xii 1992 brak korka kontrolnego poziomu oleju gdzie nalewa się olej.

Wszystkie Linki Powygasały.poza Tym Szalicy Można Dostać Z Tą Wymianą Oleju.

A tak w ogóle, to patrząc od frontu na skrzynię już zamontowaną w aucie, to masz korek serwisowy, którym to wlewasz olej i sprawdzasz jego poziom. (suche wypelnienie), pojemność filtra 0,3 litr. Gama oryginalnych olejów i płynów nissana:.

Jaka Ilość Olej U Wchodzi Do Skrzyni Biegów W Micrze K11 Rok Produkcji Xii 1992 Brak Korka Kontrolnego Poziomu Olej U Gdzie Nalewa Się Olej.

Na stronie autosotua są podane dane zalecanych olejów. Ile litrów oleju wchodzi do silnika, skrzyni biegów czy też mostu napędowego? Rodzaj oleju (l.) pojemność 4,6 litr.

Patrzylem Dziś Ale Zauważyłem Tylko Korek Spustowy Reszty Nie Widać.

Miał tremę, bo byłeś jego pierwszym klientem w karierze mechanikowania. Wymiana po 10000 km/ 6 mies. 3.1 litra (powinieneś kupić 4 litry oleju na wymianę żeby mieć w zapasie na ewentualne późniejsze dolewki w czasie do.

Z Tego, Co Powiedział Mi Kiedyś Mechanik, W N16 Wlewa Się Olej Do Skrzyni Na Maksa, Tzn.

Sprawdź jaki olej należy wlać do twojego samochodu Takie informacje staramy się udostępniać w oparciu o markę i model samochodu. Jeżeli ktoś wie lub wie gdzie takowe informacje uzyskam to proszę o szybką odpowiedź.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *