Fabryczne Radio Fiat Ducato Problem Z Głośnością

| | 0 Comments| 12:03 pm
Categories:

Fabryczne Radio Fiat Ducato Problem Z Głośnością. Głośniki oryginalne są do kitu. Demontaż wymiana wyjęcie oryginalnego radia fiat stilo (domowym sposobem)re:

Nie ma mozliwości wpisania kodu do radia! Strona 3
Nie ma mozliwości wpisania kodu do radia! Strona 3 from www.forum.alfaholicy.org

Witam i przepraszam że zadałem nie precyzyjne pytanie, już mówię o co mi chodzi i zaznaczam że chodzi o najnowsze ducato.dokupiłem do niego kamerkę i radio (wszystko org.) z kamerki wychodzi kostka 8 pin z czego 6 jest w użyciu a dwa wolne, a w radiu tak samo (udało mi się kupić to radio z częścią. ( fiat stilo ) jak ustawic zegarek myślę że jak jest to fabryczne radio, to je po prostu włącz i ustaw jakś stację znaną np rmf. Ktos moze wie jak wymontowac fabryczne radio philipsa zeby nie uszkodzic niczego.

W Załączniku Fotka Ekranu Radia Na Którym Widać Wszystkie Funkcje Są Na Zakładkch I.

Samochód odpala, jeździ, jednak ma problem z elektryką, która rozładowuje akumulator. Z tego co mi wiadomo to radio jest fabryczne od nowości raczej to nie będzie radio bo odpisałem je i wtedy też mierzyłem pobór prądu na. Fabryka wstawiała jakieś pioneery i sony + monitor z kamerą caratec.

Ktos Moze Wie Jak Wymontowac Fabryczne Radio Philipsa Zeby Nie Uszkodzic Niczego.

( fiat stilo ) jak wyciągnąć fabryczne radio kwestia dopasowania i weszło ale pionka wywaliłem za dużo prądu pobiera w stanie spoczynku a nie robiłem włączenia ze stacyjki. Zapytaj sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Fabryczne radia montowane w autach fiat ducato, citroen jumper, peugeot boxer, w którym występuje problem z odbiorem stacji radiowych.

( Fiat Stilo ) Jak Ustawic Zegarek Myślę Że Jak Jest To Fabryczne Radio, To Je Po Prostu Włącz I Ustaw Jakś Stację Znaną Np Rmf.

Jeżeli masz problem z kodem do twojego radia. Montowany do nowego fiata tipo system uconnect jest przyjazny i prosty w obsłudze. Z tego co wiem, to są one kodowane, zarejestrowane w komputerze samochodu, chociażby po to abyś miał możliwość wyświetlania pewnych informacji z radia, na wyświetlaczu przy zegarach.

Znajomy Kupił Fiata Ducato 2003 Rok Z Fabrycznym Navi, Urządzienie Uruchamia Sią Ale Wszystko Jest Nie Aktywne.

Witam i przepraszam że zadałem nie precyzyjne pytanie, już mówię o co mi chodzi i zaznaczam że chodzi o najnowsze ducato.dokupiłem do niego kamerkę i radio (wszystko org.) z kamerki wychodzi kostka 8 pin z czego 6 jest w użyciu a dwa wolne, a w radiu tak samo (udało mi się kupić to radio z częścią. Aby rozwiązać problem z głośnikami twojego fiata punto evo, zalecamy to zrobić, eliminując każdy potencjalny problem. Wymiana radia fiat bravo 2.

Audiofilem Nie Jestem, Lecz Tego Słuchać Się Nie Da.

W fabrycznych kostkach iso oba zasilania są stałe, radio jest wyłączane tylko po canie, być może tu jest problem (deska jest zasilana z radia ). Fabryczne radio fiat palio #2 25 sie 2008 22:51. Cena netto, do negocjacji, faktura vat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *