Dzwonienie Silnika Przy Obciążeniu Fiat

| | 0 Comments| 10:22 am
Categories:

Dzwonienie Silnika Przy Obciążeniu Fiat. U mnie dzwonienie pojawiło się przy 145 000km, na początku było słyszalne tylko podczas największego obciążenia silnika np. Generalnie te objawy, które już masz wskazują na sterownik.

Fiat Ducato 2.3 mjet 120 Błąd P0235 i błąd p2226
Fiat Ducato 2.3 mjet 120 Błąd P0235 i błąd p2226 from www.elektroda.pl

Metaliczny dzwiek z silnika fiat, delikatne dzwonienie przy gazowaniu, dżwięk z samochodu podczas dodawania gazu, dziwny. Gwałtowne przyspieszanie, teraz przebieg 178 000km i słychać je już nawet na postoju przy odpalonym silniku, co. Stilo gaśnie po czas jazdy.

Myślałem Że To Winna Napinacza.

Od jakiegoś roku obserwuję niepokojące zjawisko, które brzmi jak. Przebieg przy kupnie 90 tysięcy, obecnie dochodzi 120 tyś. Generalnie te objawy, które już masz wskazują na sterownik.

Czujnik Położenia Wału Będzie Ci Utrudniał Odpalenie Na Ciepłym Silniku.

Lambda by nie dawała takich objawów. Opis usterki/wady jest trochę chaotyczny ale spróbujmy. Gwałtowne przyspieszanie, teraz przebieg 178 000km i słychać je już nawet na postoju przy odpalonym silniku, co.

Kierowcy Szczegółowo Opisują Doświadczenia, Które Zdobyli Podczas Eksploatacji Tego Samochodu.

Jeżeli hałasują zawory to byłoby to słyszalne od odpalania silnika i dźwięk narastałby w miarę dodawania obrotów. Wymieniony rozrząd cały oraz napinacz rolka oraz pasek od alternatora. ( fiat punto ) szum/ hałas tarcia w przednim zawieszeniu.

Dalej Słychać Tez Metaliczny Dzwiek.

A co do czujnika to ewentualnie czujnik położenia wału i tak w ogóle to jak któryś z czujników nie działa prawidłowo to właśnie na wolnych i wysokich obrotach. Od jakiegoś roku obserwuję niepokojące zjawisko, które brzmi jak. Z kolei zjawisko stukania występujące w silnikach benzynowych i pojawiające się w dolnym zakresie obrotów przy obciążeniu, może świadczyć o nieprawidłowym kącie wyprzedzenia zapłonu (tzw.

Przy Ruszaniu Slysze Dzwonienie Jakiejs Blachy, A Potem W Jezdzie Znow To Sie Zalacza Tak Po Ok 100Km/H , Cza Sie Naprawde W Sluchac I Sie Slyszy ,,Falowanie Na Wietrze Blachy,, Wydaje Mi Sie Ze To Gdzies Przy Tlumniku, Moze Ktos Wie Co To Dokladnie I Gdzie To Dokladnie Sie Znajduje, Bo Jezeli To Jest Zbedne To Mozna Oderwac,Heheh,

Ruszenie , cofanie czasami podczas jazdy np przy brogu zwalniajacym jak silnik dostaje obciążenie. Mam problem z matalicznym dzwiekiem , mianowoscie przy obciążeniu np. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *