Do Czego Służy Silnik Krokowy W Nissan P11

| | 0 Comments| 3:55 am
Categories:

Do Czego Służy Silnik Krokowy W Nissan P11. Ostatnio była robiona przy nim klimatyzacja i czyszczony paluch rozdzielacza i o ile wcześniej co jakiś czas przerywał i szarpnął silnik to teraz jazda jest conajmniej niebezpieczna. A w jaki sposób sprawdzałeś cewki bo z tego co widzę to masz problemy z rozruchem na ciepłym silniku, cewki w vq30 padały od przegrzania, szczególnie te które są od strony ściany grodziowej, jak się silnik nagrzewa to tam jest po prostu piekło.

[ Primera] Angol Srebrna P11.144 FORUM NISSAN ZONE
[ Primera] Angol Srebrna P11.144 FORUM NISSAN ZONE from nissanzone.pl

Silnik krokowy pełni również funkcję wspomagającą podczas uruchamianiu auta. Zdarza sie ze nawet wystepuje błąd kroku silniczka i komputer wyswietla check. To silnik krokowy przeciwdziała zgaśnięciu.

Silnik Tak Jak Pisze Kolega Dwubiegunowy Połączenie Tylko W Gwiazdę 1,2,3 Pierwszy Bieg A 4,5,6 Drugi Bieg, Kierunek Obrotów Zmieniasz Zamieniając Dwie Fazy Miejscami.

Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Do czego służy silnik krokowy?

Model Samochodu Z Jakim Mamy Do Czynienia To Nissan Primera P11 73Kw 99Km Z Klimatyzacją Z 98R.

Trzy miesiace temu , świece, filtry paliwa, oleju, powietrza, czyszczona przepustnica, silnik krokowy i przepływka. Jeżeli masz plastikowy kolektor to silniczek krokowy jest z tulu silnika mniej wiecej pod kolektorem dolotowym. Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Nissan primera p11 gt warszawa: Masz monowtrysk a jak sie nie mylę to kod silnika to aea albo abd , przewody mają przebicie to raz a 2 do wymiany silnik krokowy + adaptacja przepustnicy miałem to samo w polo 1.0 na monowtrysku. W tym celu wykorzystujemy sposoby opisane powyżej.

Przechylić Przepustnicę W Kierunku Kabiny I.

Jest silnik krokowy, a zaraz za nim sruba u dolu pod spodem. Wiechałem juz pełno razy w kałużę i nie. To silnik krokowy przeciwdziała zgaśnięciu.

Instalacja To Ii Gen Tomasetto Mam Nadzieje Ze Tutaj Mi Ktos Pomoze Wreszcie.

Służy on do blokady automatyki styczników. Radził bym jeszcze raz sprawdzić cewki, najlepiej podmienić od sprawnej maxi i zobaczyć co się będzie. Już uszczelnione i powinno być dobrze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *