Czujnik Poziomu Oleju Honda Crv Iii Ile Ohm

| | 0 Comments| 7:33 am
Categories:

Czujnik Poziomu Oleju Honda Crv Iii Ile Ohm. Po podłączeniu pod komputer nie pokazuje błędu. Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np.

Transmisi Asli Saklar Tekanan Minyak Sensor Majelis Untuk Honda Cr V Elemen 28600 Rcl 003|Assembly| - Aliexpress
Transmisi Asli Saklar Tekanan Minyak Sensor Majelis Untuk Honda Cr V Elemen 28600 Rcl 003|Assembly| – Aliexpress from id.aliexpress.com

Czujnik poziomu oleju witam serdecznie, mam mały problem, otóż posiadam auto honda crv iii 2.0 benzyna, po regulacji zaworów zapaliła mi się migająca na pomarańczowo lampka od oleju wraz z kontrolką silniczka engine (myślę że to akurat zbieg okoliczności, że zapaliła się ona po tej operacji). Rozpoczęty przez klosz007 , 18:48, 28.07.2016. Zastanawia mnie czy mam się już przejmować czy jeszcze nie.

Po Odlaczeniu Akumulatora Jest Ok Póki Nie Odpale Drugi Raz Auta Komunikat Znowu Się Pojawia.

Otoczenia ma te 27° to czujniki. Mechanik zdiagnozował szybko, że to czujnik poziomu oleju padł lub oleju mam za mało w misie. Po dłuższej trasie, czasami nawet po mieście, po wyłączeniu silnika zapala się na kilkadziesiąt sekund żółta kontrolka oleju.

Zastanawia Mnie Czy Mam Się Już Przejmować Czy Jeszcze Nie.

Nasza lista używanych części zamiennych jest regularnie przeglądana i aktualizowana, dzięki czemu dostępne są wszystkie wyświetlane części. Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. Honda polska zaleca poziom oleju na maksymalnym poziomie na miarce, a na 5w30 to ja na starym dieslu jeżdżę, ale co tam kto woli, a kontrolka zapalała mi się na oleju 10w60 też firmy shell.

Zużycie Oleju 0,35 L (Shel Oryginalnie Zalany) Na 1000 Km W Zasadzie Nie Ma Różnicy Czy Jazda Wolna Czy Szybka.

Zewnętrznej honda crv, emulator czujnika ds18s20, emulator czujnika poziomu oleju audi a4 b5, emulator czujnika poziomu i temp. Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp. W naszym sklepie online można nabyć nowe.

Z O.o., Podmioty Powiązane I Partnerów.

Tematy o emulator czujnik, emulator czujnika ds18s20, [zlecę] emulator czujnika poziomu oleju, emulator czujnika poziomu oleju audi a4 b5, emulator czujnika temp. W aso powiedzieli, że zgodnie z instrukcją silnik może zużywać 1l oleju na 1000 km. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Ovoko.pl Oferuje 1 Pozycje W Tej Kategorii.

Oleju w audi a4 b5 99r Tanie i dobre opinie fuel level meter stainless steel 0 3kg fuel level gauge lcd fuel level meter 52mm digital waterproof gauge china digital boat fuel level gauge Zewnętrznej honda crv, emulator czujnika poziomu i temp.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *