Citroen Ax Wymiana Oleju W Skrzyni Biegów

| | 0 Comments| 5:59 pm
Categories:

Citroen Ax Wymiana Oleju W Skrzyni Biegów. Pojemność 3,5 litr., pojemność filtra 0,3 litr. Wystawiono 1 piw (a) nadamus.

Forum Miłośników Citroena Zobacz Temat - Wymiana Oleju W Skrzyni Be4N - Efekty
Forum Miłośników Citroena Zobacz Temat – Wymiana Oleju W Skrzyni Be4N – Efekty from citroen.org.pl

Wymiana po 15000 km/ 12 mies. Nasze gałka do zmiany biegów od topran najlepsi sprzedawcy dla citroën ax : Pojemność 3,5 litr., pojemność filtra 0,3 litr.

Wymiana Co 30,000, Jeśli Auto Dostaje W Dupę [Ciągnie Przyczepę,Lawetę Itp.]Proponuję Co 15000.

Nie możemy pozwolić na opóźnianie zmiany oleju albo kupowanie tego w. Silnik benzynowy 954 cm3 o mocy 33 kw (45km) z gaźnikiem solex32. Zestaw naprawczy lewarka zmiany biegów;

Części Samochodowe » Osobowe 200 Zł.

Mam nowe sprzęgło i nowy olej w skrzyni. W skrzyni biegów z mechanizmem torsen nie. 171tyś., olej raczej nie był nigdy wymieniany.

Wymiana Po 7500 Km/ 12 Mies.

Jakby tryby nie dość precyzyjnie się ustawiły wobec siebie. Książka serwisowa, instrukcja obsługi samochodu citroen ax zawiera opis modeli wyposażonych w: Po wizycie w serwisie powiedzieli mi że citroen nie nakazuje wymiany oleju w skrzyni biegów.

Nasze Instrukcje Krok Po Kroku Pomogą Ci Przeprowadzić Każdą Naprawę Lub Wymienić Dowolną Część W Samochodzie.

Ostatnio wyczytałem, że można sprawdzić stan licznika oleju w skrzyni biegów (jak nic nie pokręciłem z interpretacją tego). Nasze gałka do zmiany biegów od topran najlepsi sprzedawcy dla citroën ax : Zawór włączający, automatyczna skrzynia biegów;

Zobacz, Który Serwis W Miejscowości Włocławek Zrobi To Najlepiej.

Skrzynia biegów citroen wymaga precyzyjnego doboru do silnika, z którym współpracuje.przy zakupie powinieneś wiedzieć, jaką skrzynię potrzebujesz. Przejechane ponad 100kkm, ok 12 lat. Poradźcie jak się za to zabrać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *